Hull BreacH

Hull BreacH indir

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Hayatta Kalma Oyunu

Hull BreacH oyununda terk edlmiş olan uzay gemisinde yolculuk yaparken hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. Korku ve macera öğelerinin yer aldığı oyunda düşmanlarla savaşmakla vakit geçirmiyoruz. Oyundaki amacımız düşmanlarımızı atlatıp bulmacaları çözmek ve hikaye boyunca ilerlemek. Kaliteli grafiklerden oluşan oyunda uzay gemisinde tek başınıza olduğunuz gibi kurtuluş imkanınızın olmayışı bizi karanlık bir kabusa sürüklüyor. İşte tamda bu zamanda hayatta kalmak için mücadele veriyoruz. 

Hayatta kalmakta öyle kolay değil bu oyunda karşınıza çıkan farklı faktörlere dikkatli davranıp ilerlememiz gerekiyor. Uzay gemisinin belli bölümlerini düzgün bir şekilde tamir edilmediği için patlamaları da söz konusu olabiliyor. Karamsarlık ve umutsuzluk elimizi kolumuzu bağlayabiliyor ancak oyununda zaten amacı bu. Hayatta kalmanın zor olduğu oyunda hayatınızı kolaylaştıracak kaynakları ve araçları topluyoruz daha sonra bunları geliştirip yeni araçlar üretiyoruz. Uzay gemisini keşfederken bazı ufak sorunlar yaşayabiliyoruz.

Kahramanımız çevresel tehlikelerden dolayı yaralanabiliyor oyunda açlık ve susuzluğun dışında mutluluk seviyesini de belli bir seviye üzerinde tutup ilerlememiz gerekiyor. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda hayatta kalma mücadelesi üzerine kurulu bir oyun oynamak istiyorsanız Hull BreacH'ı mutlaka denemelisiniz.   

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,642
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?