Inpag Antivirus

Inpag Antivirus indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Antivirüs Programı

Kötü yazılım ve tehditlere karşı hazırlanmış olan bu program sisteminizi korumaktadır. Sisteminizde oluşabilecek tehlikeleri algılayıp temizlemenize yardımcı olan etkili ve kullanımı kolay olan Inpag Antivirus programı basit ve pratik bir arayüze sahiptir. İleri düzey kullanıcılar dışında tecrübesi olmayan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilir. Sezgisel bir grafik arayüzüne sahip olan Inpag Antivirus programı çeşitli sabit disk tarama işlemleri yürütmek için birkaç kısayol düğmeden oluşmaktadır. Dosyalar üzerinde sağ tıklama yapıp taramak istediğiniz klasörü seçebilirsiniz. Kapsamlı kötü amaçlı yazılım dedektörü olup üç tür tarama modu bulundurmaktadır.

Hızlı tarama, tam tarama ve özel tarama gerçekleştirebilirsiniz. Hızı tarama ile hızlı bir şekilde tarama yapabiliyorsunuz tam tarama biraz daha uzun sürüyor ancak sisteminizdeki her bölgeyi taramaktadır. Özel tarama modu sayesinde ise istediğiniz kısımlar üzerinde tarama yapabiliyorsunuz. Kapsamlı denetimi gerçekleştirmenize imkan sağlayan Inpag Antivirus programında tarama işlemi tamamlandığı zaman bulunan malware tehditleri, şüpheli defter girdiler, bilgi dosyalar ve gizli nesneleri görüntülemektedir. 

Kullanışlı bir sistem koruma programı olup genel olarak sisteminizi hızlı bir şekilde taramakta ve tehditleri bulmada doğru aynı zamanda etkili bir antivirüs yazılımı olduğunu söylemek mümkün. Otomatik güncelleştirmeler gerçekleştiren Inpag Antivirus programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
5.03.0198
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,911
HEMEN İNDİR (3.71 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?