Insta Pic Frame

Insta Pic Frame indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Kolaj Yapma Düzenleme Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Insta Pic Frame uygulamasıyla kolay bir şekilde kolaj hazırlayabilirsiniz. Elinizde bulunan fotoğrafları birleştirmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda içerisinde filtreler, renk seçenekleri, yuvarlak köşeler, çerçeveler bulundurmaktadır. 40 standart düzenleme aracının yanısıra 12 farklı filtre seçeneğiyle gelen uygulama sınır rengini ve genişliğini ayarlamanıza yardımcı olmaktadır.

Bireysel olarak fotoğraflara metin eklemenize yardımcı olan uygulama içerisinde sürükle ve bırak desteği de bulundurmaktadır. Bu sayede fotoğrafı istediğiniz alana kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Fotoğraflarınızın parlaklık, kontrast, renk tonu ve renk doygunluğunu ayarlayabilirsiniz.
Dilerseniz hazırlamış olduğunuz fotoğrafı Instagram hesabınıza doğrudan gönderebilirsiniz. Yahut dilerseniz hazırlamış olduğunuz fotoğrafı e-posta yoluyla, Facebook, Flickr, Twitter, Whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan odak aracı sayesinde odak noktasını tanımlayarak farklı fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğrafın renk dengesini ayarlamanıza imkan sağlayan uygulama ile birbirinden güzel kolajlar elde edebilirsiniz. Eğer sizde kolay bir şekilde birden fazla fotoğrafınızı tek bir karede görüntülemek için iPhone ve iPad cihazınız için iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Insta Pic Frame'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,629
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?