Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Instance Controller
Açılış Programlarını Kontrol Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Instance Controller programı sayesinde bilgisayarınızda otomatik olarak açılan programların açılışını sınırlayabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Instance Controller programı ile bilgisayarınızdaki programların sadece tek bir defa açılmasını sağlayabilirsiniz. Sisteminizin sistem kaynaklarını yormaması için hazırlanan Instance Controller programı ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Tüm bir bilgisayar üzerinde işlemi uygulayabilen program sadece belirlemiş olduğunuz programların sınırlamasını sağlamaktadır. Belirlemiş olduğunuz uygulamalar bir defa açılsalar bile bu durum hemen kayıtlara eklenmektedir. Sistem yöneticilerinin daha sonra logları incelemeleri de mümkün oluyor. Kullanım açısından kolay olan Instance Controller programının içerisinde tüm ayarları bir dosyada saklıyor olmasıyla ayar değişiliklerini gerçekleştirmek için imkanları yeterli seviyede sunmaktadır. 

Kurulum gerektirmeyen bir yapıya sahip olduğundan dolayı flash disklerinizde çalıştırarak her bilgisayarda programdan faydalanabilirsiniz. Çoklu kullanıcıları ve kişisel bilgisayar kullanıcılarının açılış kontrolü için işinizi göreceğine inandığım Instance Controller programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3
BOYUT
38.16 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,214
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.