İnternetsiz Yemek Tarifleri

İnternetsiz Yemek Tarifleri

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için İnternetsiz Yemek Tarifleri Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış İnternetsiz Yemek Tarifleri uygulamasıyla birbirinden güzel yemek tariflerine ulaşabilirsiniz. İnternetsiz olarak çalıştığından dolayı birçok kullanıcının bu yüzden tercih edebileceği başarılı bir uygulamadır. Uygulama içerisinde 956 tane resimli yemek tarifi bulunuyor. Uygulamayı yükledikten sonra sadece bir seferliğe tariflerin resimlerin indirebilirsiniz. İnternete gerek duymayan uygulama ile istediğiniz tarife kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz sık sık yaptığınız sevdiğiniz tarifleri de favori listenize alabiliyorsunuz. 

Ayrıca içerisinde bulunan elimdeki ile ne pişirebilirim özelliği gerçekten çok güzel. Elinizdeki malzemelerle pişirebileceğiniz tarifler sunmaktadır. Bugün ne pişirsem derdine son olarak size yardımcı olacak olan uygulama içerisinde bulunan tarif defterim özelliği ile kendi tarifinizi resimleriyle beraber ekleyebilirsiniz. 

Ana yemeklerden tutun bebek mamalarına kadar sütlü tatlılardan tutun börek tariflerine kadar çeşitli birçok tarife kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Eğer sizde internetsiz yemek tarifleri içeren başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız bunu mutlaka iPhone yada iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,955
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?