Bestie

Bestie

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Güzellik Kamera Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Bestie uygulamasıyla birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Dikey selfie çekenle riçin özel olarak geliştirilmiş en iyi kamera uygulamalarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Becerikli ve düşünceli bir uygulama olup düşük ışıkta gece kamerasıyla birbirinden güzel fotoğraf çekebilirsiniz. Otomatik olarak ayna kamera ve zamanlayıcı özelliği bulundurmaktadır. 

Kamera seçeneklerini kapatabilir istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğrafları tek bir karede görüntülemek için kolaj yapmanıza yardımcı olmaktadır. Fotoğraflarınız için aydınlatma efekti bulunduran uygulama otomatik olarak yüz güzelleştirmektedir. Mükemmel bir selfie deneyimi sunmaktadır. Yüzünüzde bulunan lekeleri, kırışıklıkları, lekeler, akneleri kaldırmanıza imkan sağlamaktadır. 

Burun düzeltme yapmanıza, yüzünüze yeniden şekil vererek yüz inceltmenize imkan sağlamaktadır.  Dilerseniz uygulama ile fotoğraflarınızın üzerinde çıkartma ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızda gözünüzün rengini de değiştirebilirsiniz. 

Fotoğraflarınızda istemediğiniz kısımları kesebilir yahut dilerseniz arka planını bulanıklaştırabilirsiniz. Resimleri süslemek için fotoğraf dekorasyonu fırçası bulundurmaktadır. Gelişmiş boya tabancası bulundurmaktadır. Bu araç ile fotoğrafınızda istediğiniz kısımları renklendirebilirsiniz. Eğer sizde iyi bir selfie uygulaması istiyorsanız Bestie uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.8.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,520
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?