Bitmoji

Bitmoji

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Snapchat WhatsApp Emoji Oluşturma Uygulaması

Bitmoji uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak emojiler oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz emojileri istediğiniz anlık mesajlaşma uygulamasında kullanabilirsiniz.

Bitmoji emoji nasıl oluşturulur?
Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kullanımı ise çok zor değil. Snapchat üzerinden bağlantı kurabilir yahut yeni hesap oluşturabilirsiniz. Ardından yönergeleri takip edip kendi karakterinizi oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bu da çok eğlenceli bir işlem. 

Yüz tipinizi, saçınızı, burnunuzu, ağzını hatta çene şeklinizi bile kolay bir şekilde seçebiliyorsunuz. Kendi ifadenizi oluşturarak sosyal medya hesaplarınızda bu emojileri kullanabilirsiniz. 
Kendi kullanabileceğiniz özel avatarlar çıkartmalar oluşturmanız Bitmoji ile mümkün. İçerisinde geniş bir kütüphane bulunduran uygulama olup kaliteli emoji özelliklerine sahiptir.

Dünya çapında şuan için milyonlarca insanın kullandığı bir uygulama. İçerisinde sunmuş olduğu benzersiz ifadeleri seveceğinize inanıyorum. Kendi çizgi film hallerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer sizde kendinize özel kişisel emojiler oluşturmak istiyorsanız Bitmoji'yi mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
9.35
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,717
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Karikatür Kişisel Avatar Oluşturma
  • Ücretsiz
  • Canlı grafikler
  • Kişisel Avatar Oluşturma