Bitmoji

Bitmoji indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Snapchat WhatsApp Emoji Oluşturma Uygulaması

Kendi emojinizi oluşturmaya ne dersiniz? 

Bitmoji uygulamasını Android cihazınızda kullanarak kendi kişisel emojilerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla oluşturduğunuz ifadeleri kaydedip istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Akıllı telefon klavyelerinde bulunan özel emoji adlı ifadeler bildiğiniz üzere internet çağının popüleriteleri. Ücretsiz olarak sunulan uygulama her iletişim ağında yoğun bir ilgiyle kullanılıyor. 

Kendi duygularınızı aktarmak için kullanabileceğiniz Bitmoji uygulamasıyla ifadeler oluşturabilirsiniz. Kendi karakterinizi oluşturmak için çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunmakadır. Kendi karakterinizi oluşturup anlatmak istediğiniz ifadeyi ekleyebilirsiniz. Bitmoji ile yüz tipinizden tutun burnunuza ve saçlarınıza kadar herşeyi özelleştirebiliyorsunuz. Facebook, WhatsApp, Snapchat gibi uygulamalarda kendi emojilerinizi kullanabiliyorsunuz.

İçerisinde yer alan ifadeler ise oldukça kaliteli. Anlık mesajlaşma servislerinde de kullanabiliyorsunuz. Sizi anlatan bir karikatür avatar oluşturabilirsiniz. Kişisel emojiler oluşturabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz çıkartmaları istediğiniz mesajda fotoğrafta kullanabilirsiniz. Eğer sizde kendi emojinizi oluşturmak istiyorsanız Bitmoji'yi kullanabilirsiniz. 

Bitmoji Nasıl Kullanılır?
Özel avatar emojileri oluşturmak için "Ayarlar" bölümünden Snapchat uygulamasını bağlamanız gerekiyor. Ardından yönlendirmeleri takip ederek emojiyi oluşturabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
9.35.260
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
10,946
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Karikatür Kişisel Avatar Oluşturma
  • Ücretsiz
  • Canlı grafikler