Desqueeze

Desqueeze

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Fotoğraf ve Video Yeniden Boyutlandırma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Desqueeze uygulamasıyla fotoğraflarınızı yahut videolarınızı toplu bir şekilde boyutlarını değiştirebilirsiniz. 

iOS kullanıcıları için hazırlanmış fotoğraf ve video yeniden boyutlandırma uygulamasıdır. Her cihazda bulunması gereken başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Cihazınızla çekmiş olduğunuz fotoğrafları herhangi bir yerde kullanmak istiyor fakat hepsini yeniden boyutlandırmak istiyorsanız Desqueeze uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

JPG, TIFF ve PNG formatlarındaki fotoğraflarınızın fomatını değiştirmenize ayrıca videolarda ise MOC, MP4 ve M4V uzantılı video dosyalarınızın formatlarını toplu bir şekilde değiştirebilirsiniz. 

Kullanım açısından oldukça basit olan Desqueeze uygulaması fotoğraflarınıza erişim için izin verdikten sonra yeniden boyutlandırmak istediğiniz dosyaları seçmenize imkan sağlıyor. Ekranın sol tarafında yer alan yeni boyuttu ve formatı seçmeniz de yeterli oluyor. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğraf ve videoların formatlarını değiştirmek istiyorsanız Desqueeze uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

Dönüştürebileceği maksimum boyutlar:
iPhone 4S ve altı: 1920x1080 piksel (1080p)

iPhone 5S: 3840x2160  piksel (2160p)

iPhone 6S ve üzeri: 5200x2160 piksel

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,071
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?