Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Facetune

reklam

iPhone ve iPad için Fotoğraf Güzelleştirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış oan Facetune uygulamasıyla elinizde bulunan fotoğrafları güzelleştirebilir, yeni güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Eğlenceli ve güçlü portre seçenekleri ile ön plana çıkan Facetune uygulaması profesyonel fotoğraflar elde etmenize imkan sağlamaktadır. 

Tek bir dokunuşla fotoğrafın önceki halini görüntülemenize yardımcı olan Facetune uygulaması kolay kullanımlıdır. Sivilce izlerini, lekeleri, göz altındaki morlukları aydınlatmanıza imkan sağlamaktadır. 

Fotoğraflarınıza filtre ekleyerek daha sanaltsal bir hava katmanıa imkan sağlayan Facetune uygulaması ile dişlerinizi beyazlatabilir, ışıldatabilir, gülümsemenizi ayarlayabilirsiniz. 

Cildinizi gençleştirmenize imkan sağlayan uygulama etkileyici fotoğraflar elde etmenize imkan sağlamaktadır. Doğal dudak renginize yoğunluk katmanıza imkan sağlayan Facetune uygulaması fotoğrafları odaklamanıza yardımcı olmaktadır. 

Uygulama aracılığıyla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları olduğundan daha güzel göstermek istiyorsanız Facetune uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.4
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,375
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.