Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Feedly

reklam

iPhone ve iPad için RSS Takip Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Google Reader yerine kullanabileceğiniz temel anlamda bir RSS okuyucu olan Feedly ile tüm takip ettiğiniz sitelerin içeriklerine tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Kişisel gazete olarak isimlendirebileceğimiz Feedly uygulamasıyla takip ettiğiniz blogların son yazılarını rahatça okumanız da mümkündür. Aynı zamanda eklediğiniz blogları konularına göre ayırıp kategoriler halinde kaydetmeniz mümkün. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulamaya giriş yaptıktan sonra dilersniz Google dilerseniz de Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Son olarak ise üst köşede yer alan Add Content seçeneğine basıp arama yapmanız gerekmektedir. Uygulama ile ekleyeceğiniz siteleri kategorilere ayırabilirsiniz. 

RSS hizmeti bildiğiniz üzere bir site üzerinden yayınlanan içeriklerin uygun servis ve programlarını kullanarak kullanıcıların hızlı ulaşmasını sağlayan bir sistem. Ancak Google'un bu hizmeti sona erdiğinden alternatif olarak kullanabileceğiniz en iyi uygulama olarak Feedly'i önerebilirim. Son derece anlaşılır şık bir arayüze sahip olan uygulama sayesinde takip ettiğiniz sitelerde yayınlanan yazıları istediğiniz gibi erişebiliyorsunuz. 

Kategorilerinizi istediğiniz gibi organize edebilir ve RSS akışını ayarlayabilirsiniz. Sizin için önemli olan blogları, dergileri ve yayınları okumak için Feedly uygulamasını kullanabilirsiniz. Feedly, Facebook, Twitter, Evernote, Buffer, OneNote, Pinterest, LinkedIn, IFTTT ve Zapier gibi yararlı entegrasyonlar sunmaktadır. Eğer sizde teknoloji, iş, gıda, pazarlama, tasarım, girişimcilik, fotoğraf ve diğer alanlardaki en iyi blogları hızlı bir şekeilde keşfedebilirsiniz. İlham kaynağınız olabilecek tüm haberleri tek bir yerde sunan Feedly uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak verimli bir çalışma elde edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
36.0.0
BOYUT
49.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,381
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.