FilterMania 2

FilterMania 2 indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Popüler Fotoğraf Düzenleyici

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış FilterMania 2 uygulamasıyla elinizde bulunan fotoğraflara efekt ekleyerek daha hoş görünmelerini sağlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ve piyasasında popüler olan başarılı bir uygulamadır. İçerisinde 300 filtrelik bir paket bulundurmaktadır. Hali hazırda film rulosunda bulunan fotoğrafları düzenleyebilir yada yeni çekeceğiniz fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Uyguladığınız her filtre içim saydamlık ayarını değiştirebilirsiniz. İsterseniz sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilir dilerseniz de kamera rulonuza kaydedebilirsiniz. Gerçek zamanlı filtreler sunmasının yanı sıra Instagram'a olan benzerliğiyle dikkat çekmektedir. Mevsim ve doğa temalı filtreler dışında içerisinde bulundurmuş olduğunu nostaljk filtreler sayesinde fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. 

Milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulama yapmış olduğunuz düzenlemeleri geri almanıza imkan sağlamaktadır. iPhone ve iPad kullanıcılarının seveceğine inandığım FilterMania 2 uygulaması her ne kadar görünüm itibariyle karışık görünüyor olsa da işlevsel olduğunu göreceksiniz. Özelliklerini karıştırarak öğrenebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme işini eğlenceli hale getiren FilterMania 2 uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.7
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,776
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?