GoPro App

GoPro App

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için GoPro Kamera Uygulaması

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan GoPro uygulamasıyla cihazınızı uzaktan kontrol etmenin keyfini çıkarın. Dünya genelindeki en iyi uygulamalardan biri olup GoPro kontrolü sağlamaktadır. GoPro ile çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları görüntülemenize olanak sağlayan uygulama aracılığıyla bu medya dosyalarını sosyal medya hesaplarınızda hızlı sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz. E-posta, Facebook, Twitter, Instagram gibi hesaplarınızla doğrudan paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz kamera rulonuza da kaydedebilirsiniz. Tüm kamera fonksiyonlarını uzaktan kumanda olarak cihazınızı kullanarak daha pratik bir kamera deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablosuz olarak kamera yazılımını bu uygulama aracılığıyla güncellemeniz de mümkün. 

Kamera ayarlarını ve çekimlerin yönetimini sağlayabilirsiniz. Kısa klipler oluşturmak için içerisindeki özelliklerden faydalanabilirsiniz. Videoları ve görüntüleri cihazınıza aktarıp cihazınızdaki dosyaları silerek boş alan sağlayabilirsiniz. 
Sonuç olarak GoPro App uygulaması uzaktan kamera kontrolü sağlayan iyi bir hizmet olup fotoğraf ve videoları görüntüleyip hızlı bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.12.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,504
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?