Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

GoPro App
iPhone ve iPad için GoPro Kamera Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan GoPro uygulamasıyla cihazınızı uzaktan kontrol etmenin keyfini çıkarın. Dünya genelindeki en iyi uygulamalardan biri olup GoPro kontrolü sağlamaktadır. GoPro ile çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları görüntülemenize olanak sağlayan uygulama aracılığıyla bu medya dosyalarını sosyal medya hesaplarınızda hızlı sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz. E-posta, Facebook, Twitter, Instagram gibi hesaplarınızla doğrudan paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz kamera rulonuza da kaydedebilirsiniz. Tüm kamera fonksiyonlarını uzaktan kumanda olarak cihazınızı kullanarak daha pratik bir kamera deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablosuz olarak kamera yazılımını bu uygulama aracılığıyla güncellemeniz de mümkün. 

Kamera ayarlarını ve çekimlerin yönetimini sağlayabilirsiniz. Kısa klipler oluşturmak için içerisindeki özelliklerden faydalanabilirsiniz. Videoları ve görüntüleri cihazınıza aktarıp cihazınızdaki dosyaları silerek boş alan sağlayabilirsiniz. 
Sonuç olarak GoPro App uygulaması uzaktan kamera kontrolü sağlayan iyi bir hizmet olup fotoğraf ve videoları görüntüleyip hızlı bir şekilde paylaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.12.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,307
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.