InstaEditor

InstaEditor

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iOS için Fotoğraf Efekt Ekleme, Kırpma Uygulaması

Fotoğraflarınızı sadece birkaç dokunuşta düzenlemeye ne dersiniz? 

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış InstaEditor uygulamasıyla fotoğraflarınız üzerinde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla fotoğraflarınızda iyileştirmeler yaparak daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Kırmızı göz kaldırma!
Fotoğraflarınızda çıkan kırmızı gözleri kolay bir şekilde normal haline getirebilirsiniz. Bu kötü görüntüden sadece bir dokunuşta kurturabilirsiniz. 

Onlarca efekt ve filtre!
Fotoğraflarınıza en uygun filtreleri ve efektleri verebilirsiniz. Bunun için uygulama bünyesinde çeşitli seçenekler bulunduruyor. Filtre ve efekt harmanlayarak güzel bir görüntü elde etmek yaratıcılığınıza kalmış. 

Fotoğraflarınızın ışık ayarını yeniden yapılandırmanıza imkan sağlayan uygulama ile parlaklığı, kontrastı ve doygunluk ayarlamalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızın üzerine yazı yazarak duygularınızı ifade edebilirsiniz. 

Kullanışlı ve güçlü efektlerin yer aldığı başarılı bir uygulama olup fotoğraf düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tüm temel ayarları bünyesinde bulunduruyor. Fotoğraf düzenlemek için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka InstaEditor uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,885
HEMEN İNDİR (54.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Diş beyazlatma
  • Leke silme
  • Kırmızı göz kaldırma
  • Parlaklık, doygunluk ve kontrast ayarlamalar
  • Çıkartma
  • Çeşitli efekt ve filtreler