Moments

Moments

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Facebook Fotoğraf Saklama Uygulaması

Moments, Facebook tarafıdan hazırlanmış fotoğraf senkronize etme uygulamasıdır. 

iPhone ve iPad cihazları için hazırlanmış olan uygulama kendi fotoğraflarınızı almak için kolaylık sunmaktadır. Tüm fotoğrafları senkronize etmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Moments uygulaması ile fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Gezilerden, kutlamalardan, etkinliklerden ve daha birçok çeşitli fotoğraflarınızı bir araya toplamak artık Moments uygulamasıyla zor değil. Arkadaşlarınızdan kolay bir şekilde fotoğraf alabildiğiniz gibi sizde hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşabiliyorsunuz. 

Sadece tek bir dokunuşla seçtiğiniz fotoğrafları paylaşamnız mümkün. Uygulama tüm fotoğraflarınızı tek bir gizli yerde toplamaktadır. Tek tek mesaj yoluyla yahut e-posta gibi uğraştırıcı bir yoldan yollamak yerine Moments ile yollayabilirsiniz. Başkalarının sizinle paylaşmış olduğu fotoğrafları da kolay bir şekilde film rulonuza kaydedebiliyorsunuz. Dilerseniz Instagram, Facebook yahut Messenger üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın. Bu tamamen size kalmış. Aynı zamanda içerisinde bulunan otomatik özellikleri ile fotoğraflarınızın içlerinde kimlerin olduğunu ve çekilme zamanlarına göre grup oluşturmaktadır. 

Özel olarak fotoğraflarınızı saklamanız da mümkün. Eğer sizde çekmiş olduğunuz fotoğrafları saklamak, paylaşmak için iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Moments'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
3.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,802
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?