Moments

Moments

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Facebook Fotoğraf Senkronize Etme Uygulaması

Moments uygulaması sayesinde Android cihazınızda bulunan fotoğrafları saklayabilir ve arkadalarınızla kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Facebook tarafından hazırlanmış başarılı bir uygulama olup fotoğrafları fotoğraftaki kişilere göndermek için oldukça etkilidir. İçerisinde bulunan yüz tanıma teknolojisi ile kişileri gruplara ayırabiliyor. Ayrıca tarih ayırımı da yapabiliyor. Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan Moments uygulamasıyla fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz gibi arkadaşlarınızda sizinle kolay paylaşabilir. Arkadaşlarınızın size yollamış olduğu fotoğrafları galerinize de kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Moments uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Elinizde bulunan fotoğrafları paylaşmasanız dahi depolamak amacıyla Moments uygulamasını kullanabilirsiniz. Facebok uygulaması olmayan telefonda bile kullanılabilir bir uygulamadır. 
Konum destekli, tarih ve yüz tanıma teknolojileri ile ön plana çıkan uygulama ile fotoğraflarınızı diğer sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirsiniz. Facebok, Messenger, Instagram gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Fotoğraf yedeklemek, paylaşmak ve depolamak için son derece etkili olduğunu söylemek mümkün. 

Fotoğraf albümleri yapabilir söz konusu olan albümü paylaşabilir yada albüm isim değişkliği de yapabilirsiniz. Android cihazınızla çektiğiniz fotoğrafları eş zamanlı olarak Moments'a kaydedebilirsiniz. Bu sayede cihazınızdan fotoğrafları silseniz de Moments'ta daimi kalır. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları paylaşmak ve saklamak için etkili bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Moments'i Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,008
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?