Paraşüt Harcamalar

Paraşüt Harcamalar

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Finansal Yönetim Uygulaması

iOS işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış başarılı bir finansal yönetim uygulamasıdır. Küçük işletmelerin seveceğine inandığım bulut tabanlı çalışan bir finansal yönetim uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayla şirket harcamalarınızı kayıt altına alıp buluttan takibini yapabiliyorsunuz. 

Müşterilere kredi kartı gibi farklı ödeme seçenekleri sunan Paraşüt Harcamalar  uygulaması aynı zamanda fatura oluşturma, gönderme ve yazdırmanıza imkan sağlamaktadır. 

Ücretsiz olarak 1 aylık deneme hesabı oluşturmanıza imkan sağlayan Paraşüt Harcamalar'da zaten hesabınız varsa doğrudan hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Harcamalar uygulamasının özelliği ise herhangi bir harcamanızın fotoğrafını çekip kolaylıkla aktarmanıza yardımcı olmaktadır.

Fişin fotoğraflarını çekip harcama bölümünde kayıtlı tutmanıza olanak tanıyan Paraşüt Harcamalar uygulamasında bulunan harcamalar kısmında detaylı bir şekilde kayıtlarınıza ulaşabiliyorsunuz. 

Ayrıca içerisinde yardım menüsü bulunduran uygulama sayesinde kullanım açısından herhangi bir zorluk çekmiyor ve kafanıza takılan sorulara hemen cevap bulabiliyorsunuz. Eğer sizde finansal durumunuzu yönetmek için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Paraşüt Harcamalar uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.4.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,842
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?