Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Priime
iPhone ve iPad için Modern Fotoğraf Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için iyi bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Priime sizin bu ihtiyacınızı karşılayabilir. iPhone ve iPad cihazlar için tasarlanmış olan Priime uygulamasıyla tek bir tıklamayla filtre kullanarak fotoğraflarını daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

Priime, girişimcinin ve fotoğraf sanatçısı Art Chang'ın geliştirdiği bir uygulamadır. Onun ve ekibi burada yaptıklarıyla gerçekten iyi bir iş çıkarmış. Dünyanın en iyi fotoğrafçılarının stillerinden yararlanarak filtreler ile düzenleme işini gerçekleştireiblirsiniz. Çeşit çeşit filtre bulundurmasıyla her kullanıcı kendi fotoğrafı için uygun bir görünüm elde edecektir. 

Fotoğrafınıza uygulamadığınız değişiklikleri geri almak için ekleme yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak fotoğraflarınızı saklayabilirsiniz. Fotoğrafın ışık ayarını kendi isteğinize göre yapabileceğiniz modern bir editördür. Kırpma ve diğer renk ayarlamaları gibi temel özellikleri bulunduran uygulama ayrıca fotoğrafları kaydedip arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşmanıza izin vermektedir.

Sadece birkaç dokunuşla fotoğraflarınıza kaliteli bir değer verebilirsiniz. Eğer sizde modern yapıda bir fotoğraf düzenleyiciye gerek duyuyorsanız mutlaka Priime'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.0.3
BOYUT
124 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,870
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.