Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Scorp

reklam

iPhone ve iPad için Videolu Sözlük Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Scorp uygulaması ilginç bir deneyim sunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama 15 saniyelik videolar çekerek platformda paylaşmanıza imkan sağlamaktadır. Ekşi Sözlük'te gördüğümüz mantıkla çalışan Scorp aktif kullanıcılara sahip. Fikirlerinizi ve bilgilerinizi videolu olarak paylaşmanıza imkan sağlayan uygulama ile aynı zamanda bu videoları paylaşanları takip edip izlemenize de yardımcı olmaktadır. 

Scorp uygulaması tüm içerikler bir akış halinde karşımıza çıkıyor. Sevdiğiniz videoları beğenmenize imkan sağlayan uygulama diğer kullanıcılar tarafından en çok beğenilen videoları ayrı bir kategori başlığı altında takip edebilirsiniz. Videoların büyük bir kısmı selfie'lerden oluşuyor. Vine gibi de düşünebiliriz. Ancak bu bilgi verme bir durum hakkında videolu fikir paylaşma uygulaması olarak geçiyor. Sade bir tasarıma sahip olan uygulama videolu sözlük deneyimi sunan ilginç bir deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor. 

Samimi bir sosyal medya uygulaması olup aynı zamanda yeni insanlarla da tanışıp arkadaşlık kurmanıza da imkan veriyor. Gündemi takip edebilir gündemle ilgili videolar da çekebilirsiniz. Dilerseniz varolan konuyu seçin yahut yeni bir konu açıp video çekin. Yeni açtığınız konuya başkaları da video ekleyebilir. Eğlenceli bir yapıya sahip videolu sözlüğü iOS cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,905
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.