Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Spaces

reklam

iPhone ve iPad için Grup Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Spaces ile hemen hemen her konuda grup oluşturabilirsiniz. Uygulama tek bir dokunuşla herhangi bir konu için alan oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde fonksiyonel özellikler bulundurduğundan dolayı iOS kullanıcıların seveceğine inanıyorum.

Yerleşik olarak içerisinde YouTube, Google Arama, Fotoğraflar gibi uygulamalar bulundurmaktadır. Bu sayede uygulamayı kullanırken bişeye ihtiyaç duyduğunuz zaman başka bir uygulamaya geçiş yapmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz hazırlamış olduğunuz grupların bağlantısını hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hızlı bir bağlantı le istediğiniz şekilde arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Anahtar kelime özelliği ile aradığınız herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Haftasonu gezilerinden tutun kiralık ev bulmaya yahut ev dekorasyon fikri almaya kadar çeşitli birçok konu hakkında grup oluşturabilirsiniz. Google tarafından hazırlanan uygulama yerel gruplar için oldukça iddialı. Eğer sizde küçük gruplar oluşturmak yahut bu gruplara katılmak istiyorsanız Spaces uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.1
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,508
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.