Spaces

Spaces indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Grup Oluşturma Uygulaması

Spaces ile hemen hemen her konuda grup oluşturabilirsiniz. Uygulama tek bir dokunuşla herhangi bir konu için alan oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca içerisinde fonksiyonel özellikler bulundurduğundan dolayı iOS kullanıcıların seveceğine inanıyorum.

Yerleşik olarak içerisinde YouTube, Google Arama, Fotoğraflar gibi uygulamalar bulundurmaktadır. Bu sayede uygulamayı kullanırken bişeye ihtiyaç duyduğunuz zaman başka bir uygulamaya geçiş yapmanıza gerek kalmaz. Dilerseniz hazırlamış olduğunuz grupların bağlantısını hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hızlı bir bağlantı le istediğiniz şekilde arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Anahtar kelime özelliği ile aradığınız herşeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Haftasonu gezilerinden tutun kiralık ev bulmaya yahut ev dekorasyon fikri almaya kadar çeşitli birçok konu hakkında grup oluşturabilirsiniz. Google tarafından hazırlanan uygulama yerel gruplar için oldukça iddialı. Eğer sizde küçük gruplar oluşturmak yahut bu gruplara katılmak istiyorsanız Spaces uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,061
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?