Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Spaces
Android için Grup Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına Google tarafından hazırlanmış Spaces uygulaması yeni bir sosyal medya uygulamasıdır. Küçük gruplar oluşturarak bunlar içerisinde paylaşım yapmanıza imkan sağlamaktadır. Uygulama aracılığıyla üyeler her alana katılabilir. Alanın üyeleri her yayına yorum yapma hakkına sahiptir.

Ayrıca anahtar sözcükler girerek alanlarınızda aradığınız herşeyi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tek bir dokunuşla alan oluşturmanıza hızlı bağlantılar kurmanıza imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Chrome, fotoğraflar, YouTube, Google Arama gibi yerleşik paylaşım kutuları bulundurmaktadır. Hazırlamış olduğunuz gruba arkadaşlarınızı davet etmek için hızlı bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Hafta sonu gezilerinden tutun kiralık ev aramaya gelinlik modellerine kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda paylaşımda bulunabileceğiniz grup oluşturabilir, dilerseniz varolan gruplara katılarak diğer üyelerden fikir alabilirsiniz. 

Özetleyecek olursak küçük bir grup paylaşım uygulaması olup her konuda alan oluşturabileceğiniz sosyal medyanın yeni mecralarından biridir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.122565409
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,535
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.