Spaces

Spaces

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Android için Grup Oluşturma Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına Google tarafından hazırlanmış Spaces uygulaması yeni bir sosyal medya uygulamasıdır. Küçük gruplar oluşturarak bunlar içerisinde paylaşım yapmanıza imkan sağlamaktadır. Uygulama aracılığıyla üyeler her alana katılabilir. Alanın üyeleri her yayına yorum yapma hakkına sahiptir.

Ayrıca anahtar sözcükler girerek alanlarınızda aradığınız herşeyi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tek bir dokunuşla alan oluşturmanıza hızlı bağlantılar kurmanıza imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Chrome, fotoğraflar, YouTube, Google Arama gibi yerleşik paylaşım kutuları bulundurmaktadır. Hazırlamış olduğunuz gruba arkadaşlarınızı davet etmek için hızlı bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Hafta sonu gezilerinden tutun kiralık ev aramaya gelinlik modellerine kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her konuda paylaşımda bulunabileceğiniz grup oluşturabilir, dilerseniz varolan gruplara katılarak diğer üyelerden fikir alabilirsiniz. 

Özetleyecek olursak küçük bir grup paylaşım uygulaması olup her konuda alan oluşturabileceğiniz sosyal medyanın yeni mecralarından biridir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0.0.122565409
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
5,626
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 5
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?