Split Pic Layout Collage Maker Photo Editor

Split Pic Layout Collage Maker Photo Editor

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Yaratıcı Fotoğraf Klonlama Uygulaması

Fotoğraflarınızı klonlayarak güzel görüntüler elde etmeye ne dersiniz? 

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Split Pic - Layout Collage Maker & Photo Editor uygulamasıyla fotoğraflarınızı güzelleştirebilirsiniz. Farklı görseller elde etmeyi sevenler için hazırlanmış olan uygulama ile fotoğraflar üzerinde etkileyici değişiklikler yapabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde kendinizi klonlayabilir, hayalet gibi görüntüler yapabilir, beden parçalarınızı değiştirip bunları kombine ederek sınırsız bir yaratıcılığın kapısını sonuna kadar açabilirsiniz.

Bünyesinde hazır temalar bulunduran uygulama bu sayede karmaşık fotoğraflar üretirken size yardımcı olacaktır. Kafanızın karışmasına engel olan Split Pic - Layout Collage Maker & Photo Editor uygulaması birden fazla fotoğraf çektikten sonra bunları tam anlamıyla etkileyici bir hikaye haline getirmenize imkan sağlıyor.

Fotoğraflarınızı zoom yapabilir, uzaklaştırabilir, kameranız arasında değişim yapabilir, farklı yüzleri birleştirebilir ve fotoğraftaki herşeyin detaylarıyla oynamanıza olanak sağlamaktadır. Standart filtreler dışında basit fotoğraflardan sıkılan iPhone ve iPad kullanıcıların seveceğine inandığım gelişmiş seçenekler bulunduran Split Pic - Layout Collage Maker & Photo Editor uygulamasını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
5.6
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,689
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?