Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Turkcell Yedek
iPhone ve iPad için Rehber Yedekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Turkcell tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak hazırlanmış Turkcell Yedek aracılığıyla telefon rehberinizi güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Telefon değiştireceğiniz zamanlarda özellikle iş görecek başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. 

Telefonunuzda numarası bulunan kişilerin e-posta, iş numarası gibi ek bilgileri de yedeklemenize imkan sağlamaktadır. Yedeklemeyi kolay bir şekilde gerçekleştirebilen uygulama aynı zamanda geri yükleme konusunda da oldukça etkilidir. BilYedekleme dosyasını dilerseniz bilgisayarınıza kaydedebilir dilerseniz de Wi-Fi Download ve Hatırlatıcı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Tek bir butona dokunup rehberi dışa aktarabilirsiniz. Turkcell kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış uygulama ile yedeklemiş olduğunuz rehberi diğer platformlara kolay bir şekilde aktarmanız mümkün. Ayrıca içerisinde bulunan hatırlatıcı özelliği sayesinde periyodik olarak rehber yedekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Almış olduğunuz rehber yedeğini e-posta adresinizde de kayıt altına alabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0.10.8
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,285
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.