TV8 Başvuru

TV8 Başvuru indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için TV8 Yarışmalara Videolu Başvurma Uygulaması

TV8 yarışmalarına katılmak mı istiyorsunuz?

Öyleyse TV8 Başvuru uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza kullanarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. TV8 yarışmalarına katılmak için artık kolay bir yolunuz var. Son derece sade ve anlaşılır bir arayüzü benimsemiş olan uygulama ile kendinizi en iyi anlatan bir video ve resim yüklemeniz gerekiyor. Başvuruyu iPhone ve iPad cihazlarınızda hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz uygulama içerisinde yer alan örnek başvuru videosunu izleyerek daha iyi sağlıklı bir yol izleyebilirsiniz. 

TV8 programlarına nasıl katılırım?
TV8 Başvuru uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza yükledikten sonra karşınıza çıkan sayfada Facebook aracılığıyla üye olabilir yada yeni üyelik yapabilirsiniz. Başvurabileceğiniz programlar listelenecektir. Başvurmak istediğiniz programlardan istediğinizi seçtikten sonra o katılacağınız yarışma ile ilgili yeteneğinizi becerinizi yahut ses programıyla videonuzu paylaşmanız gerekmektedir. Başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuza başvurunuzla ilgili detaylar gelecektir. Yarışmayla ilgili durumunuzu SMS ile öğrenebilirsiniz. 

İşte Benim Stilim, Ver Fırına, Komedi Türkiye, Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Rising Star Türkiye gibi TV8 yarışma programlarına katılmak için uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Acun Medya tarafından yayınlanan resmi uygulama olduğunu söyleyelim. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,524
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?