TV8 Başvuru

TV8 Başvuru

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için TV8 Yarışmalara Videolu Başvurma Uygulaması

TV8 programlarına yarışmacı olarak katılmak için TV8 Başvuru uygulamasını Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir arayüze sahip kolay bir uygulamadır. 

TV8 yarışmalarına başvuru nasıl yapılır?
TV8 Başvuru uygulamasını Android cihazınıza indirerek programlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için uygulamaya üye olmanız yahut Facebook hesabınızla giriş sağlayabilirsiniz. İşte Benim Stilim, Ver Fırına, Komedi Türkiye, Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, Rising Star Türkiye gibi yarışmalara katılabilirsiniz. 

Videolarla yarışmaya katılın!
Yeteneğinizi en iyi anlatabilecek bir video ile yarışmalara katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Videoyu ve başvuru nedenini çekip yollayarak hayallerini kurduğunuz programa katılma imkanına sahip olabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Acun Medya'nın resmi uygulaması olup başvuru işini kolaylaştırmak için hazırlanmıştır. Eğer sizde hayalinizdeki yarışmaya katılmak istiyorsanız üye olup bir videoyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Öyleyse TV8 Başvuru uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyin. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,652
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?