Jesus Christ RPG Trilogy

Jesus Christ RPG Trilogy

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Macera RPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için tasarlanmış retro grafiklerin hakim olduğu başarılı bir rol yapma oyunudur. İlginç bir hikayeye sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. RPG öğelerinin yer aldığı oyunda hayatı tarihsel bir şekilde ele alıyoruz. Oyunun esas kahramanı olan İsa dünyayı kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ancak bu işi gerçekleştirebilmek için yerel otoritelrin ona engel olmasını önlemesi lazım. İşte tam da bu durumda ona yardımcı oluyoruz.

İsa'ya bu yolda eşlik ederek ilerlediğimiz oyunda 3 farklı hikaye bulunmaktadır. Oyunun ilk bölümünde İsa'nın bebekliği yer alıyor. Sonraki bölümde ise isa'nın doğumu konu edinmiş. Oyunda İsa'nın koruyuculuğunu yapan kişileri yöneterek devam ediyoruz. İkinci bölümde İsa'nın yetişkeliğine tanık olup onun yükselişini konu alan hikayeye katılıp devam ediyoruz. Sistem açısından oldukça etkileyici olan oyunda klasik
RPG oyunlarını anımsatan grafiklerle karşı karşıyayız. Kuşbakışı kamera açısıyla oynanan oyunu eski Windows bilgisayarınızda bile sorunsuz bir şekilde oynamanız mümkün.

Sistem Gereksinimleri

 Windows XP işletim sistemi

- 1.6 GHZ işlemci

- 128 MB RAM

- DirectX 9.0

- 300 MB boş depolama alanı

- DirectX 9.0 uyumlu sesk kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,436
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?