Karanlık Işık

Karanlık Işık

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Fantastik MMORPG Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Karanlık Işık oyununda düzen ve kaosun bir arada hüküm sürdüğü topraklara adım atıyorsunuz. Türkçe dil desteği sunan oyun yeni sunucuların açılmasıyla beraber daha iyi bir hale gelmiştir. Özel kutlama, ödüller ve Targoth'un karanlık dünyasına ışık tutacak kahramanlar karşımıza çıkıyor. 3 farklı sınıf bulunduran Karanlık Işık oyunu kılıç ustası, vahşi savaşçı ve elemantalist ise tutsak ruhların kocaman bir boşluk oluşturmuş olduğu bu dünyanın unutulmu büyülerini kullanıp herşeyi yerle bir ediyorlar. Arayüzü bakımından standart olan Karanlık Işık oyunu ses ve atmosfer konusunda da ne yazık ki fazla iyi değil. 

MMORPG oyunu için yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Rol yapma öğelerinin alışık olduğu oyunda zırh, silah ve atlama sistemleriyle karşılaşıyoruz. Tüm bunların dışında modern bir binek sisteminin yer aldığı Karanlık Işık oyununda koca canavarlardan ve zebanilerden oluşan birçok heyecan dolu öğe buunuyor. 
50. seviye gibi üst seviyelerdeki maratonlara girebileceğiniz Karanlık Işık oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,561
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?