Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Kaspersky Virus Removal Tool
Ücretsiz Virüs Temizleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Kaspersky Virus Removal Tool programı sayesinde bilgisayarınızı virüslerden arındırarak hızlandırmanız da mümkün oluyor. Zaten Kaspersky virüs programları arasında şüphesiz ki en iyi üreticilerden.

Program ile sadece virüs temizleme işlemi bulunduruyor. Eğer tam zamanlı bir antivirüs programı istiyorsanız bu işlem için Windows bilgisayarınızda ayrıca bir program kullanmanız gerekiyor Etkili tarama teknolojisi kullanılarak hazırlanmış olan Kaspersky Virus Removal Tool programı bilgisayarınıza bir şekilde sızan virüsleri kaldırmak için iyi bir seçenektir. 

Kolay bir arayüze sahip olmasıyla her düzey bilgisayar kullanıcısı Kaspersky Virus Removal Tool programını rahatlıkla kullanabilir. Virüs, trojan, spyware, adware, rootkit ve solucanları bilgisayarınızda otomatik olarak arayıp bulur ve temizleme işlemi gerçekleştirir. Daha önceden yüklemiş olduğunuz zararlı yazılımları da tespit ederek kaldırmanıza olanak sağlar. Eğer sizde bilgisayarınızda sızan virüsleri ortadan kaldırmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde Kaspersky'in ücretsiz programını indirebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
11.0.3.8
BOYUT
119.61 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,590
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.