Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

KeePass Password Safe
Şifre Saklama Yönetme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz KeePass Password Safe programı sayesinde şifrelerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir şifre saklama programı olmakla birlikte güvenilir olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Piyasasında popüler olan KeePass Password Safe programı kullandığınız şifreleri otomatik olarak bünyesine alıp hafızasına kaydetmektedir.

Genellikle şifrelerini sürekli olarak hatırlamakta zorluk çeken kullanıcıların işine yarayacaktır. Şayet sizde benim gibi unutkanlığın evrelerinden geçiyorsanız ve sürekli olarak şifreleri hatırlamıyor şifreni unuttun mu gibi adımlarla şifrenizi yenilemek zorunda kalıyorsanız KeePass Password Safe programını mutlaka denemelisiniz. Çünkü program gerektiği zaman size kategoriler halinde şifreleri sıralayabiliyor. 

Şifreleri kaydetmek için manuel modun yanısıra otomatik modu da kullanabilirsiniz. Veritabanına aldığı şifreleri CSV, XML, HTML ve TXT formatları şeklinde oluşturulmaktadır. Ayrıca Türkçe dil desteği bulunduran KeePass Password Safe programı hızlı ve güncel bir hizmet olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.30
BOYUT
2.92 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,440
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.