KeePass Password Safe

KeePass Password Safe

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Şifre Saklama Yönetme Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz KeePass Password Safe programı sayesinde şifrelerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir şifre saklama programı olmakla birlikte güvenilir olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Piyasasında popüler olan KeePass Password Safe programı kullandığınız şifreleri otomatik olarak bünyesine alıp hafızasına kaydetmektedir.

Genellikle şifrelerini sürekli olarak hatırlamakta zorluk çeken kullanıcıların işine yarayacaktır. Şayet sizde benim gibi unutkanlığın evrelerinden geçiyorsanız ve sürekli olarak şifreleri hatırlamıyor şifreni unuttun mu gibi adımlarla şifrenizi yenilemek zorunda kalıyorsanız KeePass Password Safe programını mutlaka denemelisiniz. Çünkü program gerektiği zaman size kategoriler halinde şifreleri sıralayabiliyor. 

Şifreleri kaydetmek için manuel modun yanısıra otomatik modu da kullanabilirsiniz. Veritabanına aldığı şifreleri CSV, XML, HTML ve TXT formatları şeklinde oluşturulmaktadır. Ayrıca Türkçe dil desteği bulunduran KeePass Password Safe programı hızlı ve güncel bir hizmet olduğundan dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şifreleme
VERSIYON
2.30
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,626
HEMEN İNDİR (2.92 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?