Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

KeepSafe
Gerçek Zamanlı Veri Yedekleme Ve Koruma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış KeepSafe programı sayesinde elinizde bulunan dosyaları kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup gerçek zamanlı yedekler almanıza olanak sağlamasıyla ön plana çıkmaktadır. 

Sürekli olarak yedeklenmesini istediğiniz dizinleri ve dosyaları belirleyerek gerçek zamanlı olarak yedekleyebiliyorsunuz. Üzerinde çalışmakta olduğunuz dosyaları an be an yedeklemenize imkan sağlayan KeepSafe programı Windows dosya sistemi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Herhangi bir veri kaybı durumunda istediğiniz yedeği geri yüklemenize imkan sağlamaktadır. Bu sayede veri kaybı yaşama şansınız kalmıyor. Program ile dosyaları seçerek geri yükleme imkanınız da bulunuyor. Dosyaları güvenli bir şekilde yedeklemenize imkan sağlayan KeepSafe programı kapsamlı format desteği bulundurmasıyla her türlü dosyaya destek sağlıyor. 

Sade ve kullanışlı arayüzü ile her düzey bilgisayar kullanıcısının tercih edebileceği KeepSafe programıyla sizde gerçek zamanlı olarak dosyalarınızı yedekleyebilir ve koruyabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.1.0
BOYUT
2.81 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,317
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.