KeyLemon

KeyLemon

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yüz Tanıma Programı

KeyLemon programı sayesinde bilgisayarınıza şifreniz yerine yüzünüzü kullanarak girebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup şifrenizi artık yüzünüzle değiştirmenize imkan sağlamaktadır. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanmanız için hazırlanmış olan KeyLemon programı piyasasında oldukça popülerdir. 

Web kamerası kullanarak bütün şifreleri ezberlemekten kurtulmanıza imkan sağlayan KeyLemon programı genellikle internet sitelerinde kullandığınız onlarca şifreyi hatırlamanıza yardımcı olmaktadır. Facebook, Twitter, MySpace sitelerinin girişlerinde bir şifre yönetici program gibi çalışma göstermektedir. İnternet sitesine giriş yaptığınız zaman web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturumu açmanıza yardımcı olmakadır. Kullanıcı adı ve şifrelerle açmak yerine tanımlayacağınız yüz ifadenizle açmanıza imkan sağlamaktadır.

Tam güvenlik sağlayan KeyLemon programında bilgisayarınız açıldığı zaman Windows oturum açmas sayfası yerine KeyLemon başlangıç sayfası ekranına gelecektir. Sistem web kameranıza erişim sağlayan KeyLemon programı özelikle kişisel bilgilerinin bir başkasının eline geçmesinden korkanlar için oldukça başarılı. Aynı zamanda dilerseniz kullanıcı tanımlayarak belirlemiş olduğunuz kişilerin bilgisayarınıza giriş yapmasına izin verebilirsiniz. 

KeyLemon programının en güzel özelliklerinden biri ise sizin bilgisayarınıza giriş yapmak isteyen kişilerin fotoğrafını çekip sizi bilgilendirmenize olanak sağlamasıdır. Windows şifresini girmeye çalıştığı zaman dışında yanlış şifre girildiği zaman bu özellik devreye girecektir. Eğer sizde yüz tanıma sistemiyle bilgisayarınızı kullanmak istiyorsanız KeyLemon programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
2.7.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,294
HEMEN İNDİR (20.44 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?