Killing Room

Killing Room

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ölüm Odası Oyunu

Killing Room oyununda savaşarak izleyicilerinizi eğlendirmeye hazır mısınız?

Oyun kendine has ilginç bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkıyor.. Klasik bir FPS oyunu olup farklı bir çizgi izleyen Killing Room oyunu normalde FPS oyunlarında bir senaryo boyunca ilerleyerek düşmanlarınızı yok  etmeniz gerekiyor. Online karşılaşmalarda diğer oyunculara karşı savaşarak maçı kazanmaya çalışıyoruz. Büyük bir maceranın ortasında kendimizi bulduğumuz Killing Room oyununda rakiplerinizi yok etmenin dışında izleyicilerinizi eğlendirmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 

22. yüzyılda geçen bir hikayeye sahip olan Killing Room oyununda talihsiz bir kahramanın yerine geçerek ilerlememiz gerekiyor. Kahramanımız popüler bir reality şovda yer alıyor. Bu oyunda şov yaparken karşımıza çıkan düşmanları temizlememiz gerekiyor. İçerisinde RPG elementlerinin yer aldığı oyunda oyuncuların her biri farklı yeteneklere sahip. Oyunda başarı elde ettikçe gelişebililyoruz. Ayrıca farklı birçok silah seçeneğinden kolay bir şekilde yararlanabiliyoruz. Heyecan dolu karşılaşmalar yaptığımız Killing Room oyununda bölüm sonu canavarları da yer alıyor. 

Odalarda düşmanların dışında çeşitli tuzaklar da bulunuyor. Odayı temizleyip hayatta kalma başarısında bulunmaya çalıştığımız oyunda takipçilerinizle güzel bir etkileşim içine girmeniz de mümkün. Eğer sizde RPG öğelerinin yer aldığı farklı bir oyun oynamak istiyorsanız Killing Room'u denemelisiniz.

Killing Room Sistem Gereksinimleri
- Windows 7 işletim sistemi

- Intel Core i3 veya eşdeğer özelliklerde AMD işlemci

- 4 GB RAM

- DirectX 9.0c destekli ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 5 GB boş depolama alanı

- Windows uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,871
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?