Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

LastPass
Şifre Yönetme ve Saklama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz LastPass programı sayesinde şifrelerinizi tek bir ortak şifre yardımıyla kontrol altına alabilirsiniz. 

Giriş yaptığınız tüm internet hesaplarınızı tek bir alanda kayıtlı tutmanıza imkan sağlayan LastPass programı hesaplarınızın şifresini hatırlama zahmetinden sizleri kurtarıyor.Güçlü bir yönetim şifresi belirleyip bu şifreyi kimseye vermeyerek tüm hesapları klasötlere ayırarak kontrol altında tutabilirsiniz. 

Tüm şifrlerinize tek bir hesap üzerinden ulaşmanıza imkan sağlayan LastPass programı aynı zamanda birden fazla bilgisayar kullanan kullanıcıları da düşünerek hesaplarınızı senkronize edip diğer cihazınızdan ulaşmanıza imkan sağlıyor. Aynı zamanda çapraz platform desteği ile MAC ve mobil cihazlarınız üzerinde de kullanabiliyorsunuz. 

Dilerseniz otomatik hesap kaydetme özelliğini kullanarak bir hesabınıza giriş yapıp daha sonra şifrenizi kaydedip kaydetmemek istediğinizi sorarak bir sonraki girişinizde nasıl davranması gerektiğini de belirleyebiliyorsunuz. 

Güvenli ve rastgele şifre oluşturmanıza imkan sağlayan LastPass programı popüler internet tarayıcılarıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Eğer sizde şifrelerinizi tek bir hesap üzerinden yönetmek istiyorsanız LastPass programını kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.1.95
BOYUT
11.63 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,533
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.