Legends of Honor indir
Legends of Honor

Legends of Honor indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Online Strateji Oyunu

Legends of Honor, PvP ağırlıklı online strateji oyunudur. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Legends of Honor oyununu Facebook üzerinden yahut mobil cihazlarınız üzerinden oynuyordunuz. Şimdi de Windows platformu ile karşımıza çıktı. Legends of Honor oyununu kısa bir kayıt işleminden sonra tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz.

Sürekli olarak güncel tutulan Legends of Honor oyununda dinamik sınıf ayırımı bulunuyor. Online bir strateji oyunu olup şehir geliştirmenize, kaynak yönetmenize, karakter sistemi ve binlerce ordu seçeneği bulunduran Legends of Honor oyunu 3 farklı birlik sistemi üzerine kurulmuş. Oyunda bunlardan istediğinizden birini seçebilir ve oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda seçiminize göre tamamen oyun değişiyor.

Birlik geçimine göre kalenizin bayrağından tutun daha birçok kumandan karakterlerin özelliklerine kadar farklı bir şekilde oyuna başlıyorsunuz. PvP ağırlıklı bir oyun büyük bir artı olmuş oyunun online olduğunu düşünecek olursak dört bir yanından herkesin aynı kaynaklara, kalelere ve ordulara sahip olması maalesef bu devirde devam etmiyor. PvP ağırlıklı bir oynanış denildiğinde diğer strateji oyunlarından anımsayacağınız üzere keşif esnasında komşu birliklerle ve düşman birlikleriyle karşılaşıyorsunuz.

Orta çağda geçen savaşları yansıtan başarılı bir oyun olup 3 farklı birlik her anlamda size farklı avantajlar sağlamaktadır. Orduların kullandığı silahlardan kaynak yönetimine kadar birçok şey değişkenlik gösteriyor. Oyunun sistemi sayesinde uzun soluklu bir oynanışı hedefleyebiliyorsunuz. Legends of Honor oyununun kendine has oynanışlarını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Kaliteli grafiklerden oluşan başarılı bir oyun olup oyun içi destek konusunda kendinden ödün vermiyor. Kaynak gelişimi yada kale yapılandırmasında harcadığınız gerçek parayla kısa sürede iyi bir yerleşkeye sahip olabiliyorsunuz. Son zamanlarda karşılaştığım en iyi oyunlardan biri olduğunu söylemem mümkün. Eğer sizde Windows işletim sistemli bilgisayarınızda iyi bir stratejik oyun oynamak istiyorsanız tercihiniz Legends of Honor'dan yana olabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce / İspanyolca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,715
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?