Legionwood Tale of the Two Swords

Legionwood Tale of the Two Swords

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Ücretsiz Rol Yapma Oyunu

Eski oyunları oynayan Windows kullanıcıları için hazırlanmış retro grafiklerin yer aldığı Legionwood: Tale of the Two Swords oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Klasik RPG oyunlarından hoşlanan kullanıcıların fantastik bir dünyaya konuk olmasıyla başlıyor tüm maceramız. 

Sürükleyici bir yapıya sahip olan Legionwood: Tale of the Two Swords oyununda hikayesi bundan neredeyse 1000 yıl öncesinde yaşanmış. Oyunun hikayesinde geçen dönemde büyük bir savaş yaşanmış ve bu savaş nedeniyle büyük yıkımlar olmuş. Aradan geçen bu zamandan sonra antik çağlardan kalma kötü bir güç artık buranın barış ve huzur içinde kalmaması için elinden geleni yapmıştır. Biz de oyunda çatışma içerisinde bulunan Lann Northshire'nin kontrolünü sağlayarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

İstemcizce bu çatışmaların içerisinde kalan bu köylüyü yönettiğimiz Legionwood: Tale of the Two Swords oyununda kahramanlarımızı kişiselleştirme seçeneğine de sahibiz. Bununla birlikte 30 saatlik oyun süresi dışında 6 farklı kahraman bulunuyor. Modern bir konseptin yer olduğu oyun efektler ve müzik bakımından retro havaya grafiklerle birlikte sadık kalmış. Eğer szde bu tarz klasik RPG oyunlarını seviyorsanız Legionwood: Tale of the Two Swords'u mutlaka denemelisiniz. 

Sistem Gereksinimleri

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ Pentium 4 işlemci

- 512 MB RAM

- Intel GMA serisi dahili ekran kartı

- DirectX 9.0

- 80 MB boş depolama alanı

- DirectSound uyumlu ses kartı 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera ve RPG
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,512
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?