Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Lego Batman 2: DC Super Heroes
Batman Lego Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Traveller’s Tales tarafından geliştirilen yeni Lego oyunu Lego Batman 2 ile oyundaki birçok farklı DC Comics karakterini kontrol etme şansına sahipsiniz. Logo oyunlarının yenilerinden olan Lego Batman 2’de  ana karakter Batman gibi görünse de oyunda bulunan diğer karakterler ile oynamanız da mümkün. Warner Bros, Interactive Entertainment tarafından dağıtımı üstlenen yapımda diğer Logo oyunlarında olduğu gibi esprili konu anlatımından dolayı oldukça eğlenceli.

Batman dışında oyunda karşımıza çıkıcak diğer karakterler Wonder Woman, Nigthwing, Hawkman, Cyborg, Green Latern, Aquaman, Superman, Black Canary, The Flash ve Martian Manhunter gibi i birçok farklı DC Comics karakteri karşımıza çıkıyor. Oyunda iyi olduğu kadar kötü karakterleri de var Joker, Two Face ve Harley Quinn gibi karakterlerde oyundaki yerlerini almışlar.

Bu oyunda da diğer Lego oyunlardaki gibi benzer grafikler yer alıyor. Oyundaki karakterlerin yüzleri de Lego’ların ki gibi olduğu için pek bir ayrıntıya rastlamazken karakterimizin yüzüne baktığımızda ne ifade ettiğini yüz mimiklerinden anlamanız mümkün. Buda oyun kurgusunun mükemmeliğini simgeliyor.

Oyunda ses konusunda da eğlenceli şeyler bulunan diyaloglar hiç olmadığı kadar eğlenceli ve başarılı. Oyun içinde karşılaştığınız birçok diyalogta gülme krizine girmeniz garanti. Oynayabileceğiniz en iyi Lego oyunları arasında yer alan  Lego Batman 2 eğlenceli dünyasıyla sizlerle.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
799.43 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,479
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.