Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Honda Accord Araba Yaması + Skins

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Honda Accord+ Skins yaması ile oyun içerisine Honda Accord+ Skins aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde MHonda Accord+ Skins  aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 

 
Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Honda Accord+ Skins araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 
 
Live for speed oyunu için hazırlanmış Honda Accord+ Skins Yaması ile oyuna Lfs Honda Accord+ Skins aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 
 
Lfs Honda Accord+ Skins Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.01 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,647
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.