Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

LFS İçin Modifiyeli Doğan Slx Araba Ekleme Yaması

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

LFS oyunu için hazırlanmış olan LFS Modifiyeli Doğan Slx yaması ile oyun içerisinde Modifiyeli Doğan Slx aracı ile keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. Modifiyeli Doğan Slx  araba tutkunlarının seveceğini umduğum LFS yamasıdır.

Live For Speed oyununda Lfs Modifiyeli Doğan Slx Yaması ile yarış yapmanıza olanak sağlayan oyun yamasıdır. Live For Speed oyunu bildiğiniz üzere son zamanların en popüler araba oyunudur. 
 
Live For Speed  oyununa çeşitli yamalar ekleyerek aracınızı değiştirerek oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Live for speed Lfs Modifiyeli Doğan Slx Yaması yaması ile oyun içerisine Lfs Modifiyeli Doğan Slx Yaması ile aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. 
 
Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Modifiyeli Doğan Slx Yaması aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 
 
Lfs Modifiyeli Doğan Slx Yaması Yamasının Kurulumu
İndirmiş olduğunuz RAR dosyasını DDS ve VEH dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizine atarak oyuna aracı yükleyebilirsiniz. Oyun garaja yüklenecektir. Oradan seçerek yarışa başlayabilirsiniz.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
1.26 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
13,212
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.