Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Mercedes 190e Yaması

reklam

LFS Mercedes 190e Aracı Ekleme Yaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

LFS oyunu severler için hazırlanmış olan LFS Mercedes 190e yaması ile oyun içerisinde Mercedes 190e aracını kullanabilirsiniz. 

Live for speed oyunu kısa zaman içerisinde popüler hale gelen bir araba oyunudur. Bildiğiniz üzere popülerliği gitmeyecek bir araba oyunu sıralamasında yer almaktadır. Oyun içerisinde Mercedes 190e aracını kullanmak isteyenler için indirilmeye hazırlanmış LFS oyun yamasıdır. 

 
LFS oyunu severler için hazırlanmış olan LFS Mercedes 190e yaması ile oyun içerisinde Mercedes 190e aracını kullanabilirsiniz. Normal oyun yamasının kurulumuyla aynıdır. Kurulumu oldukça basit olan yamanın kurulumunu bilmeyenler için kurulumunu anlatayım.
 
Yamanın kurulumunun basit olduğunu söyleyelim. Öncelikle indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki tüm dosyaları LFS oyununun kurulu olduğu klasöre yapıştırmalısınız. 
 
Mercedes 190e Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 
 
Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
419
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,037
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.