Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Tofaş Taksi Yaması

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Taksi yaması ile oyun içerisine Taksi aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde taksiyle  yarışmaya ne dersiniz? 

Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Tofaş Taksi araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 

Live for speed oyunu için hazırlanmış Tofaş Taksi Yaması ile oyuna Lfs Taksi aracını yükleyebilirsiniz. LFS oyunu severler için hazırlanmış olan Lfs Tofaş Taksi Yaması sayesinde oyun içerisinde taksi ile keyifli yarışlara imza atabilirsiniz.

Lfs Tofaş Taksi Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 

Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
968
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,934
GELİŞTİRİCİ
LFS Yama
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.