Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Lfs Volkswagen 2013 Caravelle Yaması

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Live for speed oyunu için hazırlanmış olan Lfs Volkswagen 2013 Caravelle yaması ile oyun içerisine Volkswagen 2013 Caravelle aracı ekleyerek yarış yapabilirsiniz. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun içinde Volkswagen 2013 Caravelle  aracıyla yarışmaya ne dersiniz? 

Eğer cevabınız evet ise sitemizden güvenli bir şekilde Volkswagen 2013 Caravelle araba Yaması'nı indiriniz. Daha sonra basit bir kurulum işleminden sonra garajdan aracı seçiniz. 

Live for speed oyunu için hazırlanmış Volkswagen 2013 Caravelle Yaması ile oyuna Volkswagen 2013 Caravelle aracını yükleyebilirsiniz. Görünüş bakımından hoş olan bu arabayı ekleyerek keyifli yarışlara imza atabilirsiniz. 

Lfs Volkswagen 2013 Caravelle Yaması kurulumu ise oldukça basit. Tek yapmanız gereken sitemizden indirmiş olduğunuz DDS klasöründeki dosyaları Live for speed oyununun bulunduğu dizineki  "LFS/DATA/DDS" konumunda bulunan klasörün içerisine yapıştırmaktır. 

Aynı şeyi ise VEH klasörü içinde uygulamanız gerekmektedir. Kopyaladıktan sonra "LFS/DATA/VEH" konumuna giderek yapıştırma işlemini yapabilirsiniz

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
419
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,810
GELİŞTİRİCİ
Bilinmiyor
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.