Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mafia 2 Türkçe Yama
Mafya 2 Oyunu için Türkçe Dil Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Mafia 2 Türkçe Yama Aksiyon oyunlarını seviyorsanız size Mafia 2'yi Türkçe oynamak için kullanacağınız Türkçe dil paketini sizlere sunuyoruz.

2000'li yıllarda çıkan Mafia serisinin ilk oyunu o dönemdeki teknolojinin üstünde muhteşem senaryolarıyla aksiyon oyunu severlerin gönlünde taht kurmuş bir oyundu. Oyun çok sevilmişti ve 2010 yılında yeni oyunu yayınlandı. Mafia 2 teknolojisinin daha üstünde yeniliklerle karşınızdaydı. Daha fazla aksiyon ve adrenalin ile yeni heyecanlara yelken açıyordu. Onca yılın ardından bile Mafia 2'yi aynı tadında veriyordu. Kaliteli senaryolarıyla, sunduğu kaliteyle ilk oyunda olduğu gibi Mafia 2 yüksek kaliteli grafiklerini korumaya devam ediyor.

Oyun çeviri ekiplerinin sizler için hazırlayıp sunduğu Türkçe yama sayesinde Mafia 2'yi oyundaki diyaloglarını Türkçe takip ederek oyunun hikayesini rahat kavrayabiliyorsunuz. Bu yama sayesinde oyunun menüsünü, görevlerini, alt yazılarını ve metinlerini Türkçe olarak sunuyor.

Önemli: Bu yama uygulamasını bilgisayarınıza yüklemeden önce herhangi bir uyumsuzlukları engellemek adına oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi öneririz.

Türkçe Yama Mafia 2'yi kurduktan sonra oyunun dilini Türkçe'ye çevirmeniz ve alt yazıları açmanızı öneririz.

Aşağıdaki videoda Türkçe halini izleyebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.0
BOYUT
8.45 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
41,357
GELİŞTİRİCİ
Oyunçeviri
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.