Malware Hunter

Malware Hunter

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bilgisayar Hızlandırma Virüs Kaldırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Malware Hunter programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan kötü amaçlı dosyaları silebiilirsiniz. 

Kötü amaçlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak için kullanabileceğiniz Malware Hunter programı iyi bir antivirüs hizmeti sunmaktadır.Program içerisinde çeşitli modlar yer almaktadır. Bunlardan biri hızlı tarama bu mod aracılığıyla hızlı bir şekilde virüs tanımlaması yapabilirsiniz. İsabetli sonuçlar elde etmenize imkan sağlayan program etkili sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır. Tam tarama modu ile bilgisayarınızda yer alan depolama birimlerindeki dosya ve klasörleri dahi kapsamlı bir şekilde tarayabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan bir diğer seçenek ise özel tarama seçeneği. Özellikle bilgisayarlarında belirli kısımları taramak isteyen kullanıcılara yöneliktir. Karantina altındaki dosyalarınıza göz atmanıza ve güvenli dosyaları işaretleyerek onlara ayrıcalık tanımaktadır. 

İyi bir virüs tarama aynı zamanda temizleme programı olup içeriside ekstra olarak bilgisayar hızlandırma özelliği bulundurmaktadır. Bu özelliği ile birlikte bilgisayarınızı yavaşlatan faktörleri analiz edebilirsiniz. Sisteminizde bu faktörleri ortadan kaldırarak bilgisayarınızın açılış süresini kısa tutabilirsiniz. 

Ayrıca sisteminizde yer alan çöp dosyaları bulup temizlemenize imkan sağlar. Bu sayede sisteminizin de temizliğini gerçekleştirmiş olursunuz. Kayıt defterini temizleyerek sisteminize rahat bir nefes aldırabilir ve hızlandırabilirsiniz. Eğer sizde böyle özellikli bir antivirüs programına gerek duyuyorsanız Malware Hunter programını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
1.14.0.28
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,477
HEMEN İNDİR (11.39 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?