Malwarebytes Chameleon

Malwarebytes Chameleon

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Anti-Malware Kurma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Malwarebytes Chameleon programı sayesinde bilgisayarınıza malware yükleyebilirsiniz. 

Windows bilgisayarınızı yeteri kadar korumadığınız zamanlarda yardımcı olan Malwarebytes Chameleon programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Zararlı yazılım bulaşma ihtimali yüksek olan bilgisayarlarınıza Malwarebytes Chameleon programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza giren zararlı yazılım ve virüsleri web sitelerini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden de bunun üzerinden gelmek biraz daha zor hale gelebiliyor. 

Malwarebytes Chameleon programı bu durumlar için tasarlanmıştır. Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Malwarebytes Chameleon programının kullanımı da oldukça basit. 

Tek yapmanız gereken şey sıkıştırılmış dosyayı indirip herhangi bir yere içeriğini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınıza virüs bulaştığı zamanlarda başarılı bir anti-virüs programına ihtiyaç duyuyorsanız Malwarebytes Chameleon programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
3.1.7.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,581
HEMEN İNDİR (4.68 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?