Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Malwarebytes Chameleon
Anti-Malware Kurma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Malwarebytes Chameleon programı sayesinde bilgisayarınıza malware yükleyebilirsiniz. 

Windows bilgisayarınızı yeteri kadar korumadığınız zamanlarda yardımcı olan Malwarebytes Chameleon programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Zararlı yazılım bulaşma ihtimali yüksek olan bilgisayarlarınıza Malwarebytes Chameleon programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza giren zararlı yazılım ve virüsleri web sitelerini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden de bunun üzerinden gelmek biraz daha zor hale gelebiliyor. 

Malwarebytes Chameleon programı bu durumlar için tasarlanmıştır. Windows bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Malwarebytes Chameleon programının kullanımı da oldukça basit. 

Tek yapmanız gereken şey sıkıştırılmış dosyayı indirip herhangi bir yere içeriğini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarınıza virüs bulaştığı zamanlarda başarılı bir anti-virüs programına ihtiyaç duyuyorsanız Malwarebytes Chameleon programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.1.7.0
BOYUT
4.68 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,380
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.