Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Medieval II: Total War
Macera Dolu Savaş ve Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

4 senenin ardından tekrar Medieval II: Total War adı altında yeniden sizlerle buluşuyor. Oyun hakkındaki bilgileri demodan da edinilecek bilgiler olsa da harita sistemi ve stratejik haritada nasıl yenilikler olduğunu öğrenelim.

Yeni binalar ve gelişme seçenekleri bulunuyor. Oyunda yaptığınız hamleler gidiş yönünü çok farklı etkileyecek. Düşmanlarımız zeki ve bir o kadarda zorlayıcı olacak. Stratejik haritadaki grafiksel gelişmeler oldukça olumlu ve harita üzerindeki birçok şey daha detaylı çizilmiştir. Oyun oldukça kaliteli grafikler içeriyor. 

Savaş ekranındaki grafiksel gelişmeler oldukça dikkat çekici Birimlerin zırhları, silahları, savaş haritası çevredeki cisimler gerçekten harika. Birimlerin kıyafetleri ayrıca özenle çizilmiş. Birimler birbirinden ayırt edilebilecek zırhları giyiyorlar. Artık savaşçıların tipleri de birkaç çeşide çıkarılması da oldukça hoş. 

Stratejik bu savaş oyununda Ateşli oklar, top atışları, topun düştüğü yerde askerlere ve cisimlere verdiği zararlar, patlamalar,  gibi bir çok efekt ise oldukça üst düzeyde yapılmış. Oyundaki en büyük yenilik ise yeni eklenmiş olan kombo sistemi. Artık oyunda bir düşmanı 2-3 askeriniz ortaklaşa öldürebilecekler. Biri düşmanı tutarken diğeri kılıcı midesine geçirebilecek veya düşmanın kafasını kesebilecek şekilde hazırlanmış. Hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Önemli Not: Adrese git bağlantısına tıkladığınız da steam sitesine yönlendirileceksiniz, site açıldığında sağ tarafta Demoyu İndir linkini tıklayarak indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,645
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.