Minecraft 10 indir
Minecraft 10

Minecraft 10 indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows 10 İçin Minecraft Strateji Oyunu

Minecraft'ın büyülü dünyasına arkadaşlarınızla yada tek başınıza bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz. 20 milyondan fazla oyuncu bulunduran başarılı bir strateji oyunu olup Windows 10 tabanlı bilgisayar ve tabletler için özel olarak hazırlanmıştır. 

Oyun konsolları dışında bilgisayar ve mobilde dünya genelinde 20 milyondan fazla oyuncu bulunduruyor. Windows 10 için özel olarak hazırlanan başarılı bir oyun olup içerisinde farklı iki mod sunuyor. Hayatta kalma modunu eğer tercih ederseniz karanlık çöktüğünde etrafınızı yaratıklar sarmaya başlıyor ve onlarla mücadele etmek durumundasınız. Diğer yandan farklı el yapımı eşyalar üretmeniz de mümkün olup silah ve aletleri büyüleyebiliyorsunuz. Diğer mod ise yaratıcı ise adından da tahmin edeceğiniz üzere tamamen hayal gücünü ortaya çıkaracağınız can ve açlık gibi sınırlara takılmadan Minecraft'ın büyülü dünyasında dilediğinizce hareket edebiliyorsunuz. 

Dokunmatik kontrollerle ve klavye üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda dilerseniz en fazla 7 arkadaşınızı daha ortak edebiliyorsunuz. Çoklu oyuncu desteği ile XBOX Live arkadaşlarınız arasından seçebildiğiniz gibi yerel çoklu desteği ile aynı bulunduğunuz odadaki kişilerle de oyunu devam ettirmeniz mümkün. Eğer sizde Minecraft strateji oyununu seviyor ve Windows 10 kullanıyorsanız indirme işlemini sitemizden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Strateji
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
11,100
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?