Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Minecraft 10
Windows 10 İçin Minecraft Strateji Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Minecraft'ın büyülü dünyasına arkadaşlarınızla yada tek başınıza bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz. 20 milyondan fazla oyuncu bulunduran başarılı bir strateji oyunu olup Windows 10 tabanlı bilgisayar ve tabletler için özel olarak hazırlanmıştır. 

Oyun konsolları dışında bilgisayar ve mobilde dünya genelinde 20 milyondan fazla oyuncu bulunduruyor. Windows 10 için özel olarak hazırlanan başarılı bir oyun olup içerisinde farklı iki mod sunuyor. Hayatta kalma modunu eğer tercih ederseniz karanlık çöktüğünde etrafınızı yaratıklar sarmaya başlıyor ve onlarla mücadele etmek durumundasınız. Diğer yandan farklı el yapımı eşyalar üretmeniz de mümkün olup silah ve aletleri büyüleyebiliyorsunuz. Diğer mod ise yaratıcı ise adından da tahmin edeceğiniz üzere tamamen hayal gücünü ortaya çıkaracağınız can ve açlık gibi sınırlara takılmadan Minecraft'ın büyülü dünyasında dilediğinizce hareket edebiliyorsunuz. 

Dokunmatik kontrollerle ve klavye üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda dilerseniz en fazla 7 arkadaşınızı daha ortak edebiliyorsunuz. Çoklu oyuncu desteği ile XBOX Live arkadaşlarınız arasından seçebildiğiniz gibi yerel çoklu desteği ile aynı bulunduğunuz odadaki kişilerle de oyunu devam ettirmeniz mümkün. Eğer sizde Minecraft strateji oyununu seviyor ve Windows 10 kullanıyorsanız indirme işlemini sitemizden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
10,214
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.