MiniTool Power Data Recovery Free Edition

MiniTool Power Data Recovery Free Edition

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Silinen ve Kaybolan Dosyaları Geri Getirme Programı

MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sayesinde bilgisayarınızda yanlışlıkla silinen ve kaybolmuş olan dosyaları geri getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sayesinde bilgisayarınızda kaybolan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebiliyorsunuz. 

Kullanım açısından kolay olan program sade bir arayüze sahiptir. Format sonrası oluşan dosya kayıplarını daha geri getirebilen MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sabit disk bölümlerini değiştirdikten sonra yedeklemediğiniz dosyalar olduğunu fark ettiğiniz zaman disk bölümü kurtarma aracı ile bölümdeki verileri geri getirebiliyorsunuz. 

Flash disk ve hafıza kartlarından dosya kurtarmanıza imkan sağlayan MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı disk bölümlerini kurtarmanıa olanak tanıyor. Tüm bunlar dışında CD ve DVD dosya kurtarma özelliğine sahip olmasıyla tam bir kurtarma pakedi olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizde silinen yada kaybolan dosyalarınızı bulmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız MiniTool Power Data Recovery Free Edition programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya ve Disk Yöneticileri
VERSIYON
7.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,766
HEMEN İNDİR (21.52 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?