Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

MiniTool Power Data Recovery Free Edition
Silinen ve Kaybolan Dosyaları Geri Getirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sayesinde bilgisayarınızda yanlışlıkla silinen ve kaybolmuş olan dosyaları geri getirebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sayesinde bilgisayarınızda kaybolan yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirebiliyorsunuz. 

Kullanım açısından kolay olan program sade bir arayüze sahiptir. Format sonrası oluşan dosya kayıplarını daha geri getirebilen MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı sabit disk bölümlerini değiştirdikten sonra yedeklemediğiniz dosyalar olduğunu fark ettiğiniz zaman disk bölümü kurtarma aracı ile bölümdeki verileri geri getirebiliyorsunuz. 

Flash disk ve hafıza kartlarından dosya kurtarmanıza imkan sağlayan MiniTool Power Data Recovery Free Edition programı disk bölümlerini kurtarmanıa olanak tanıyor. Tüm bunlar dışında CD ve DVD dosya kurtarma özelliğine sahip olmasıyla tam bir kurtarma pakedi olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizde silinen yada kaybolan dosyalarınızı bulmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız MiniTool Power Data Recovery Free Edition programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.0
BOYUT
21.52 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,906
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.