Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Monkey King
Ücretsiz MMORPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Monkey King internet üzerinden ücretsiz olarak oynayabiliceğimiz MMORPG - devasa çoklu oyunculu rol yapma oyunu olup bilgisayarımızda herhangi bir kurulumada ihtiyaç duymayız.

Monkey King'de yapmamız gereken tek şey hesap yapıp oyuna dahil olmak. Oyunda antik Çin efsanelerinden çıkmış bir hikayeyenin içinde kendimizi buluyoruz. Çinden başlayıp batıya doğru yol aldığımız oyunda şekil değiştiren ölümsüzleri uyandırmaya, esrarengiz büyüler keşfetmeye kısacası şavaş içerisinde tam bir usta olmaya çabalıyoruz.

Monkey King dövüşler sırasında kahramanımızı gerçek zamanlı olarak kontrol ediyor ve özel güçlerimizi kullanarak rakiplerimiz karşısında zafer kazanmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde dört farklı kahraman seçeneğinide bize sunuyor.

Monkey King Kahramanları:

Iron Fan: Iron Fan prenses olduğu gibi güçlü bir savaşçı kahramanıdır. Kendine özel silahıyla düşmanlarının üzerinde egemenlik kurmaya herzaman hazırda bekler.

Monkey: Monkey bir kayanın içerisinde 500 yıl boyunca tutsak edilmiş bir kahramanımızdır. 500 yılın ardından önüne çıkan herkezle savaşmak için serbest bırakılmıştır.

Bull: Baltası ile düşmanlarının korkulu rüyası olan ve savaşmak için hazır bekleyen bir kahramanımızdır.

Fox: Sonsuza dek genç kalacak kahramanımızdır. Kılıç kullanmaktada oldukça başarılıdır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,958
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.