Multi Theft Auto indir
Multi Theft Auto

Multi Theft Auto indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

GTA San Andreas Multiplayer Modu

Multi Theft Auto sayesinde GTA San Andreas oyununda multiplayer olarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda GTA San Andreas oynayan kullanıcılar için hazırlanmış olan Multi Theft Auto yaması ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Multi Theft Auto yamasında açık kaynak koduna sahiptir. 

Online oyun modu eklemenize ve senaryo modunun dışına çıkarak oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Onlara karşı savaşabildiğiniz Multi Theft Auto oyununda birçok ayarı değiştirebilirsiniz. Online oyun oturumlarınızı yapılandırmanıza izin veren Multi Theft Auto'nun bir diğer güzel yönü orjinal oyun dosyalarında değişiklik yapmamanız gerekmektedir. 

MTA yani Multi Theft Auto modunun kurulumu ise oldukça basit. GTA San Andreas modlarıyla karşılaştırldığında oldukça zahmetsiz olarak sunulan Multi Theft Auto modu yüklemeniz için sadece dosyayı indirip kurulumu başlatmanız gerekmektedir. 

Aynı zamanda mod yarış ve gizlilik gibi farklı oyun modları sunarken harita editörü ile kullanıcılara kendi haritalarınızı tasarlayabilirsiniz. Oyunu eğlenceli bir hale getiren Multi Theft Auto yamasıyla sizde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yamalar
VERSIYON
1.51
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,469
HEMEN İNDİR (45.88 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?