Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Multi Theft Auto

reklam

GTA San Andreas Multiplayer Modu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Multi Theft Auto sayesinde GTA San Andreas oyununda multiplayer olarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda GTA San Andreas oynayan kullanıcılar için hazırlanmış olan Multi Theft Auto yaması ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Multi Theft Auto yamasında açık kaynak koduna sahiptir. 

Online oyun modu eklemenize ve senaryo modunun dışına çıkarak oyunu diğer oyuncularla birlikte oynayabilirsiniz. Onlara karşı savaşabildiğiniz Multi Theft Auto oyununda birçok ayarı değiştirebilirsiniz. Online oyun oturumlarınızı yapılandırmanıza izin veren Multi Theft Auto'nun bir diğer güzel yönü orjinal oyun dosyalarında değişiklik yapmamanız gerekmektedir. 

MTA yani Multi Theft Auto modunun kurulumu ise oldukça basit. GTA San Andreas modlarıyla karşılaştırldığında oldukça zahmetsiz olarak sunulan Multi Theft Auto modu yüklemeniz için sadece dosyayı indirip kurulumu başlatmanız gerekmektedir. 

Aynı zamanda mod yarış ve gizlilik gibi farklı oyun modları sunarken harita editörü ile kullanıcılara kendi haritalarınızı tasarlayabilirsiniz. Oyunu eğlenceli bir hale getiren Multi Theft Auto yamasıyla sizde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.51
BOYUT
45.88 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,363
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.