Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Netscape Navigator

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce
Anlık mesajlaşma yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kaliteli bir internet tarayıcısı olduğunu söylemek mümkün. Yüksek hızı en yavaş internet bağlantısında bile fark edilecek düzeydedir. 
 
2007 yılında hizmete sunulan tarayıcı 2008 yılının başında kullanılmamaktaydı. Artık geçerli bir internet tarayıcısı olarak karşımızda olan tarayıcı Mozilla platformu üzerine inşa edilmiştir. İnternette hızlı ve güvenli gezinmeniz için tercihinizi Netscape Navigator tarayıcısından yana kullanın.

Netscape Navigator internette güvenli ve hızlı sörf yapmanız için geliştirilen sadece hızlı ücretsiz bir web tarayıcısıdır.
 
Yeni sekme açtığınızda hızlıca erişebilemeniz için sık kullanılan web siteleri veya en çok ziyaret edilen siteler karşınızda belirtmektedir.
 
Gereksiz menülerden arındırılan bu tarayıcı ile hızlı ve güvenli sörf imkanını yakalayın. En önemli özelliklerden Gizli Mod'u kullanarak ziyaret ettiğiniz web siteleri ile ilgili hiç bir bilgi kayıt edilmez ve hangi siteleri ziyaret ettiğiniz kesinlikle görünmez. Böylelikle girmiş olduğunuz web sitelerinin geçmişini bir başkası göremeyecektir.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.0.0.6
BOYUT
5.78 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,087
GELİŞTİRİCİ
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.